środa, 20 września 2017

Warsz-tatWłaśnie dobiega końca pewien etap projektu, w którym biorę udział. Z tej okazji udam się już po raz kolejny w tym miesiącu na spotkanie z innymi uczestnikami/szkoleniowcami, które potrwa do niedzieli.

Workshop zaplanowany został na 5 dni - uf z jednej strony to ratunek, bo uciekam z wyspy i jadę do stolicy. Przez ten czas nie interesuje mnie nic - taki żarcik.

Niech radzą sobie sami, niech robią co chcą, niech dadzą mi święty spokój. Sic! Komórka, chyba muszę zmienić numer, na prywatny bo ten jakby stał się już służbowym-prywatnym. Dzwonią i piszą i i i ... non stop coś, non stop ktoś.

Brak mi kartki w kalendarzu do tego wszystkiego :D

Czy to tylko u mnie takie zawirowanie po deformie!?

W zeszłym roku jakoś było spokojniej, tak prościej pod pewnymi względami, teraz ta nagonka z góry, te kontrole, te zmiany zmuszają do pracy od rana do nocy.

STOP!

Co ja za głupoty gadam! N-ele pracują tylko 18 godzin w tygodniu, a i to nie zupełnie, bo 45 minutowych, więc wychodzi, że 13,5 godziny zegarowej - RAJ

Obyś cudze dzieci uczył - powtarzali, teraz wiem co to znaczy.


4 komentarze:

 1. Dawno Cię nie było:) jak widzę urwanie głowy. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. zapomniales dodac ze podobno co 45 minut jest przerwa na kawe i 2 miesiace i 3 tygodnie urlopu ( 2 na ferie i 1 na wielkanoc ) !!1
  a ja mowie wszystkim jak jest tak dobrze to zamaist sie meczyc w sklepie idz skoncz studia i bedziesz tez sie miec tak dobrze .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aaaa no tak, dyżury to moja przerwa, zapomniałem! Sic!

   Usuń

Dzięki za rozmowę :)